Samanta kthehet në Shqipëri, nis projektin e ri (Video)

Këngëtarja simpatike Samanta Karavella është rikthyer në vendlindje.

ShowBiz

09/02/2016 23:13

Pas një pushimi 3 javorë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Samanta është rikthyer në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net ka kontaktuar me këngëtaren seksi dhe ajo ka treguar se atje ishte vetëm për qejf.

Samanta ka treguar gjithashtu se ka filluar punën për projektin e ri i cili do të dal shumë shpejtë.

Projekti i fundit i këngëtares ishte kënga ‘Asnjo si unë’ e cila rezultoi shumë e suksesshme./lajmi.net.

YouTube player