Sadete Krasniqi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj – Lajmi.net
Sadete Krasniqi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net Sociale 16:49, 2 November 2017
Sadete Krasniqi, 32- vjeçare nga Gjakova, ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo vuan nga Proteinoza Alvelolare e cila sëmundje po ia vështirëson jetën. Shërimi i saj kushton 60 mijë euro jashtë vendit, pasi në vendin tonë është e pamundur kurimi i saj.

Familja e ka të pamundur t’i sigurojë këto të holla, andaj lut të gjithë qytetarët e vullnetit të mirë dhe ata që kanë mundësi ta ndihmojnë 32 vjeçaren.

Më poshtë gjeni të dhënat se si mund ta ndihmoni.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO