Rostov në epërsi ndaj Bayernit (VIDEO)

Rostov ka kaluar në epërsi ndaj Bayernit të Munichut, me golin e Poloz nga penalltia.

Sport

23/11/2016 19:12

http://www.dailymotion.com/video/x537rkj_poloz-d-penalty-goal-hd-fk-rostov-2-1-bayern-munich-23-11-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.