Rosie topless për V Magazine

Rosie Huntington-Whiteley është paraqitur kësaj radhe pak më ndryshe para fansave të saj, pasi ka pozuar topless për V Magazine.

ShowBiz

21/05/2014 22:33

Gjatë kohëve të fundit, Rosie ka treguar shumë mirë se është duke preferuar mjaft shumë reklamimin e veshjeve për femra.

Sidoqoftë, në fotografitë e fundit për verë nga V Magazinë, ajo ka vendosur që në pjesën e lartme të mbetet pa rroba fare, duke treguar asetet e trupit të saj.

Ajo është rregulluar nga stilisti i Rihannës, Mel Ottenberg teksa ka veshur rroba të firmave të ndryshme si Prada, Celine, Saint Laurent dhe Gucci.