Ronaldo është një njeri i jashtëzakonshëm, shikoni çfarë ka bërë sot (FOTO)

Cristiano Ronaldo njihet si futbollist shumë human.

Sport

08/12/2016 20:41

Ai sot e ka bërë një gjest tjetër që konfirmon se portugezi është një njeri me vlera të mëdha.

Ronaldo ka vizituar fëmijët me aftësi të kufizuara, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka postuar një foto nga vizita, duke u shprehur i lumtur që gëzoi fëmijët.

ronaldo289

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.