Ronaldo dhe të tjerët trullosin Pepen e Varanen (Video)

Cristiano Ronaldo me disa futbollistë të tjerë dhuruan spektakël në stërvitjen e Real Madridit ku pësuan keq dyshja e mbrojtësve Pepe dhe Raphael Varane. 

Sport

08/11/2014 09:58

Në stërvitjen e Real Madridit, futbollistët më të mirë të gjigantit madrilen kanë zhvilluar një lojë me nga një prekje mes tyre dhe më së keqi pësuan dy mbrojtësit Pepe dhe Raphael Varane.

Në detyrë për të ndalur topin ata u shetitën mirë derisa Cristiano Ronaldo, Marcelo, Fabio Coentrao e Karim Benzema bënë veprime fantastike duke ua fshehur sferën.