Rona Nishliu me fjalë të mëdha për kompozitorin e njohur

Rona Nishliu tash e një kohë nuk është aktive me projekte muzikore.

ShowBiz

30/11/2018 16:41

Rona Nishliu ani pse nuk është e angazhuar në muzikë, përmes rrjeteve sociale i mban të informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka takuar kompozitorin e njohur Rashid Krasniqi, meqë rast u ndje e lumtur që pati rastin ta takonte dhe të bisedonte me të.

“Nder dhe kënaqësi takimi me kompozitorin Rashid Krasniqi… Të gjithë e kujtoni melodine e ndjerë dhe tekstin prekës të këngës “Mallëngjimi (O vendi im)”! Ka buruar një natë nga shpirti, mendja dhe zemra e këtij njeriu…”, ka shkruar Rona. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BqzwVQ8AX2U/