Roma – Napoli, shënohet një super gol (VIDEO)

Dries Mertens ka kaluar në epërsi Napolin në duelin ndaj Romës në Olimpico.

Sport

04/03/2017 15:30

http://www.dailymotion.com/video/x5dvg3a_dries-mertens-goal-hd-as-roma-0-1-napoli-04-03-2017_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6