lajmi.net

Roma me mungesa ndaj Chievos

Eusebio di Francesco ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për duelin ndaj Chievos.

Sport

28/04/2018 10:24

Roma do të jetë pa mesfushorin Kevin Strootman dhe Diego Perottin për duelin ndaj Chievos.
Trajneri Eusebio di Francesco ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar, përcjell “lajmi.net”.
Lista e Romës: Alisson Becker, Bogdan Lobont, Lukasz Skorupski; Luca Pellegrini, Juan Jesus, Aleksandar Kolarov, Elio Capradossi, Federico Fazio, Alessandro Florenzi, Bruno Peres. Jonathan Silva, Kostas Manolas; Radja Nainggolan, Lorenzo Pellegrini, Daniele De Rossi, Maxime Gonalons, Gerson; Edin Dzeko, Patrik Schick, Cengiz Under, Stephan El Shaarawy.

LM