Roma luan kundër Inter në Stadio Olimpico

Sonte në orën 18:00 luajnë Roma dhe Inter në Stadio Olimpico. Interi këtë sezonë ndodhet e para me 57 pikë, ndërsa Roma në vendin e pestë me 38 pikë. Ndërsa formacionet zyrtare për këtë ndeshje janë 4-3-3 për ekipin e Romës dhe 3-5-2 për Interin. Favorit për këtë ndeshje është Interi, që pritet të ketë…

Sport

10/02/2024 14:16

Sonte në orën 18:00 luajnë Roma dhe Inter në Stadio Olimpico.

Interi këtë sezonë ndodhet e para me 57 pikë, ndërsa Roma në vendin e pestë me 38 pikë.

Ndërsa formacionet zyrtare për këtë ndeshje janë 4-3-3 për ekipin e Romës dhe 3-5-2 për Interin.

Favorit për këtë ndeshje është Interi, që pritet të ketë më shumë gjasa për fitore.