Rita Orës i del ‘zogu’ (Foto)

Rita Ora nuk i ka lenë asgje imagjinatës. Madje ajo kohëve të fundit është duke provokuar tej mase.

ShowBiz

31/01/2016 22:12

Pas publikimi të fotove toples për të cilat sa mori lëvdata për trupin dhe gjoksin e saj të mirë, po aq mori edhe kritika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore përveç hiteve të shumta nuk e ka në plan t’i “ndalë” shkrimet në mediat botërore edhe me paraqitjet e saj duke ekspozuar deri në intimitet.

Sot po qarkullon në media kjo foto ku Ritës i shihet zogu dhe duket që nuk ka të veshura të brendshme.