Rita Ora tejet seksi në kampanjën për të brendshme Tezenis (Foto, Video)

Këngëtarja nga Kosova, me famë botërore Rita Ora, përveq sukseseve të arritura në fushën e muzikës, ajo tashmëështë bërë fytyrë reklamuese e brendeve të njohura.

ShowBiz

04/03/2017 13:16

Në kampanjën e fundit për të brendshme të femrave, të brendit “Tezenis”, Rita tregoi kredencialet e saj, ku shihej  tejet tërheqëse në atë kampanjë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 26 vjeçare, ishte imazhi më i mirë në reklamën e të brendshmeve, me të cilën të tërhjek vëmendjen.

E entuziazmuar nga kampanja, Rita theksoi se ishte kënaqësi të punonte me atë ekip.

Këngëtarja kohë më parë ishte në lidhje me Calvin Harris, dhe para tij me Rob Kardashian. /Lajmi.net/

#helloMIAMI My style, my world, my bra! ??? @tezenisofficial #ritaoraxtezenis

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on