Rita Ora publikon foton gjysmë lakuriq, fansat i irriton ky detaj

Këngëtarja Rita Ora i ka irrituar fansat me këtë detaj pranë fotos ku shfaqet tejet provokative.

ShowBiz

02/01/2019 08:50

Këngëtarja Rita Ora vitin që e lamë pas e ka pasur shumë të ngarkuar me koncerte, mirëpo atë 2019 e nisi duke u relaksuar, shkruan lajmi.net.

Rita ka zgjedhur Maldivet për pushime dhe nga atje me ndjekësit ka ndarë edhe foto në rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

Mirëpo me një të fundit këngëtarja shqiptare i ka irrituar ata pasi pas fotos ku shfaqet tejet joshëse e ka publikuar edhe një foto tjetër të një burri me bikinit pothuajse të njëjta me të Ritës dhe reagimet e ndryshme duke përfshirë edhe ato negative nuk kanë munguar./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsHzuWwnUS7/