Rita me familjen arrijnë në Kosovë (Foto)

Rita Ora është në Prishtinë!

ShowBiz

09/10/2015 10:17

Rita dhe gjithë familja Ora kanë arritur në Kosovë, transmeton lajmi.net.

Me një aeroplan privat Rita me prindërit, motrën dhe vëllain kanë udhëtuar për në Kosovë, për të marrë pjesë në një dasmë familjare, siç tregojnë ata në Snapchat.

Rita ka treguar në këtë rrjet social vetëm se janë nisur ndërsa Elena, motra e Ritës sot ka postuar një fotografi me përshkrimin: “Kosovë, ia arritëm”, derisa shihet se janë në Prishtinë.

Njëkohësisht mësohet se Rita do të takohet edhe me ambasadorin britanik në Kosovë./Lajmi.net

rita-ks 12071863_1030546473662370_592829182_n
https://instagram.com/p/8mqdbljUsg/?taken-by=elenaora