Rita kapet ‘mat’

Rita Ora është fotografuar me njërin nga ish të dashurit e saj, vetëm disa orë pasi e bëri një postim: “Më mungon i dashur”, duke menduar për të dashurin aktual të saj, DJ Calvin Harris. Këngëtarja shqiptare është parë duke e lënë një hotel në Londër dhe ka arritur në shtëpinë e saj në një…

ShowBiz

09/11/2013 15:35

Rita Ora është fotografuar me njërin nga ish të dashurit e saj, vetëm disa orë pasi e bëri një postim: “Më mungon i dashur”, duke menduar për të dashurin aktual të saj, DJ Calvin Harris.

Këngëtarja shqiptare është parë duke e lënë një hotel në Londër dhe ka arritur në shtëpinë e saj në një pjesë tjetër të Londrës me ish të dashurin, Dave Gardner.

Ata ishin ndarë në fillim të këtij viti, por dukeshin në diskonim së bashku, ndërsa Dave mundohej ta bënte më të mirën për ta fshehur fytyrën e tij, në pjesën e përparme të veturës, ndërsa ishte duke pirë kafe.

Një ditë më parë, Rita kishte deklaruar se është mjaft e lumtur me lidhjen e re, por ajo u kap ‘mat’ me ish-in e saj. Të shohim se si do të reagojë i dashuri i saj aktual, Harris.