Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Rina Balaj sjell duetin ‘Ideal’ me Koston

18:17 | 21 Korrik 2019

Rina Balaj ka lansuar video-projektin e radhës.

Rina Balaj po vazhdon të jetë aktive në muzikë duke sjellur plot tre këngë brenda 2 muajve, shkruan lajmi.net.

Pas dueteve me Adelina Ismailin ‘Qikat’ dhe Blake ‘Jumanji’ tani artistja nga ‘On Records’ ka publikuar bashkëpunimin më artistin Koston.

Kënga titullohet ‘Ideal’ dhe është punuar me videoklip puna e të cilit i është besuar kompanisë FilmNation. /Lajmi.net/