Rina apo Tayna? Andi jep përgjigje interesante në “Kë zgjedh?”

ShowBiz

18/06/2022 13:27

Rubrika “Kë Zgjedh” erdhi edhe këtë sezon të emisionit “Mirage”.

Të ftuarit në këtë rubrikë bëjnë zgjedhjen e tyre për personalitete të ndryshme publike, shkruan lajmi.net

Së fundmi në “Kë Zgjedh”, ishte ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Andi Artani.

Por kë zgjodhi Andi në mes Taynes dhe Rines dhe se çfarë tha ai për to?

E kuptoni në vazhdim në videon më poshtë:

YouTube player