Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë – Lajmi.net
Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:59, 17 April 2018
Agela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Ajo ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë, sidomos me rastin e martesës me Dragos Savulescu, shkruan lajmi.net.

Modelen e shohim shumë aktive në rrjete sociale, ku përmes imazheve që ndan me ndjekësit paraqitet tejet atraktive.

Në fotografinë e fundit, Angela pozoi nga plazhi, duke ekspozuar këmbës seksi, shfaqet joshëse e shtrirë në rërë.

Kujtojmë që modelja ishte përfolur kohë më parë për një lidhje me reperin Ledri Vula. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO