Rihanna shihet për herë të parë në publik me të birin e saj

Rihanna dhe A$AP Rocky u nisën në Los Anxhelos me djalin e tyre të porsalindur të dielën, më 14 gusht. Çifti ishin të dy shumë të qetë teksa u panë duke ecur nga avioni i tyre privat në një furgon të zi. Të dy superyjet e muzikës ishin veshur goxha thjeshtë dhe një truproje e…

ShowBiz

15/08/2022 23:23

Rihanna dhe A$AP Rocky u nisën në Los Anxhelos me djalin e tyre të porsalindur të dielën, më 14 gusht.

Çifti ishin të dy shumë të qetë teksa u panë duke ecur nga avioni i tyre privat në një furgon të zi.

Të dy superyjet e muzikës ishin veshur goxha thjeshtë dhe një truproje e mbajti djalin e tyre në një sedilje makine përpara se ta zbriste në makinë.

Ajo ishte e veshur me një xhup të zi teksa mbante në supe një çantë të madhe ngjyrë kafe.

34 vjeçarja gjithashtu e fshehu fytyrën e saj me një kapele të zezë bejsbolli, por flokët e saj të gjatë dhe të zinj dukeshin anash.

Rocky dhe Rihanna mirëpritën fëmijën e tyre të parë në maj dhe duket se të dy e duan prindërimin.

Disa muaj pasi djali i tyre lindi, një burim i afërt me këngëtaren zbuloi se ajo e ka kthyer vëmendjen nga albumi i saj i nëntë i shumëpritur në të qenit nënë.

“Tani për tani, fokusi i saj është të jetojë bekimin e të qenit një nënë e re dhe të lidhet si një familje e vogël me Rocky-n. Ai ka qenë një partner kaq i jashtëzakonshëm, ai është i zënë me shfaqjet dhe përgatitjen e albumit të tij, por nëse nuk po punon, ai është pranë saj”, thanë ata.