Rihanna duke konsumuar kokainë?! (VIDEO)

Rihanna është kapur duke konsumuar një substancë të dyshimtë, që mendohet se ishte kokainë.

ShowBiz

15/04/2015 12:00

Videoja e xhiruar në festivalin muzikor “Coachella” tregon yllin e muzikës duke përgatitur një substancë dyshuese dhe duke mbajtur hundën e saj.

Klipi, që u postua në Instagram dhe u fshi shpejt, tregon këngëtaren 27-vjeçare të ulur në një tavolinë duke mbajtur në dorë atë që duket si një tub i hollë i bardhë ndërkohë që mikeshat po kërcejnë rreth e rrotull saj. transmeton telegrafi

Pasi kamera bllokohet nga shoqet e saj, më pas Rihanna tregohet duke mbajtur hundën me dorë për disa sekonda.

YouTube player