Rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve (FOTO)

Kanë përfunduar pjesët e para të tetë ndeshjeve të xhiros së 6-të të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sport

06/12/2016 21:37

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.