Revista Forbes zbulon prezantuesin më të paguar të botës

Revista e famshme amerikane edhe këtë herë ka publikuar listën e prezantuesve më të paguar.

ShowBiz

29/11/2018 17:35

Revista Forbes ka zgjedhur pesë emrat më të paguar dhe do habiteni se kush kryeson listën, shkruan lajmi.net.

Më e paguara këtë vit ishte Judge Judy Sheindlin e cila ka fituar 147 milionë dollarë, e dyta në rend është Ellen Degeneres, e cila ka fituar 87 milionë e 500 mijë dollarë, i treti është Dr, Phil i cili ka fituar plot 77,500,000 dollarë.

Kurse të fundit janë Ryan Seacrest dhe Steve Harvey. /Lajmi.net/