Reus shënon gol të bukur kundër skuadrës së Granit Xhakës (Video)

Marco Reus ka shënuar një gol të bukur në minutën e 15’ kundër skuadrës së Granit Xhakës, Borussia Monchengladbach. Rezultati momental është 3-0 në të mirë të Dortmundit, teksa dy gola tjerë u shënuan nga Aubameyang 21’ dhe Mkhitaryan 33’.

Sport

15/08/2015 19:06

https://vine.co/v/epKZXjmEDH7