Reperi shqiptar sonte me përformancë në koncertin e dy artistëve të famshëm

Cody Wise këngëtari amerikan dhe Sido reperi i njohur gjerman sonte kanë një koncert të përbashkët.

ShowBiz

11/11/2017 20:39

Por, në mbrëmjen e tyre muzikore, prezent do jetë edhe një reperi shqiptar, shkruan lajmi.net

Fjala është për Kiddën, i cili eksperiencën e koncerteve po e nisë mirë, pasi kjo është hera e parë që po merr pjesë në një koncert dhe po e bën përkrah emrave të mëdhenj siç janë Wise dhe Sido.

Kujtojmë që Kidda para ca ditësh ka lansuar këngën e re ‘A m’foli mu’ që po pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/

23516489_916105285215059_381093186_o

YouTube player