Reperi i hiteve të shumta, Noizy, feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ai

Noizy është njëri nga reperët shqiptar që dha shumë hite në historinë e muzikës shqiptare e gjithashtu vazhdon të dhurojë. Ditën e sotme ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Reperi i hiteve të panumërta feston ditëlindjen e 37-të. Përgjatë karrierës së tij muzikore ai ka realizuar shumë hite solo e bashkëpunime, e së fundmi edhe dy…

ShowBiz

27/09/2023 10:03

Noizy është njëri nga reperët shqiptar që dha shumë hite në historinë e muzikës shqiptare e gjithashtu vazhdon të dhurojë.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Reperi i hiteve të panumërta feston ditëlindjen e 37-të.

Përgjatë karrierës së tij muzikore ai ka realizuar shumë hite solo e bashkëpunime, e së fundmi edhe dy koncerte që mbushën sheshin në Tiranë.

Noizy, veç kësaj, ka punuar edhe me të huaj dhe dëgjohet shumë edhe jashtë trojeve shqiptare.

Ndryshe, urime të shumta ka pranuar edhe nga miqtë e tij e gjithashtu kolegë./Lajmi.net/