Reali publikon fanellat për sezonin tjetër (Foto)

Real Madridi më në fund ka publikuar në mënyrë zyrtare fanellat me të cilat do të paraqitet në ndeshjet si vendas në sezonin tjetër.

Sport

15/06/2015 11:58

Real Madridi ka publikuar fanellat me të cilat do të paraqitet për në sezonin e ri, 2015-16.

Fanellat janë të punuara nga kompania e njohur adidas, ku shihet një dizajn fantastik që është pëlqyer menjëherë nga tifozët e kësaj skuadre.

Sidoqoftë, Reali ende nuk i ka publikuar dhe fanellat e dyta, mirëpo ato besohet se do të jenë me ngjyrë të kaltërt.

Real

Real 1