Reali ndalet nga Valerenga

Real Madridi nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim pa gola në takimin kundër skuadrës norvegjeze, Valerenga.

Sport

09/08/2015 17:08

Pjesa e parë ishte mjaft interesante mirëpo përfundoi pa asnjë gol nga të dyja skuadrat.

Pjesa e dytë ishte fotografi e së parës, mirëpo topi asesi të shkonte në portën e asnjërës skuadrës.

Dhe, kështu takimi përfundon pa asnjë gol të shënuar nga asnjëra skuadër.