Reali barazon e më pas përmbys epërsinë e Cityt

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Real Madridit dhe Manchester Cityt. Real Madridi ka arritur ta barazojë rezultatin kundër Cityt, e më pas edhe të kalojë në epërsi, ku tani po avancon 2:1, raporton KosovaPress. Fillimisht, Camavinga shënon në minutën e 12’ për…

Sport

09/04/2024 21:29

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Real Madridi ka arritur ta barazojë rezultatin kundër Cityt, e më pas edhe të kalojë në epërsi, ku tani po avancon 2:1, raporton KosovaPress.

Fillimisht, Camavinga shënon në minutën e 12’ për 1:1, kurse Rodrygo kalon Realin në epërsi në minutën e 14’.

Golat i gjeni më poshtë.

Camavinga 1:1 minuta e 12’