Real Madridi konsideron transferimin e Firminos

Roberto Firmino në radarin e gjigantit spanjoll, Real Madrid. Brazilini është lojtar i lirë, pasi nuk vazhdoi kontratën me Liverpool. Së fundmi gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano njoftoi që Reali po konsideron lëvizjen e Firminos në Madrid, përcjellë lajmi.net. Klubi mbretëror janë në kërkim të një sulmuesi dhe 31 vjeçari është njëri nga opsionet.…

Sport

28/05/2023 13:19

Roberto Firmino në radarin e gjigantit spanjoll, Real Madrid.

Brazilini është lojtar i lirë, pasi nuk vazhdoi kontratën me Liverpool.

Së fundmi gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano njoftoi që Reali po konsideron lëvizjen e Firminos në Madrid, përcjellë lajmi.net.

Klubi mbretëror janë në kërkim të një sulmuesi dhe 31 vjeçari është njëri nga opsionet.

Sipas italianit negociatat nuk kanë filluar ende.

Mbetet të shihet nëse braziliani do bashkohet me bashkëkombësit e tij në ‘Santiago Bernabeu’./Lajmi.net/