Real Madrid në stërvitje, mungon një yll i madh (FOTO)

Karim Benzema nuk ka stërvitur me pjesën tjetër të ekipit të Real Madridit në stërvitjen e sotme.

Sport

09/12/2016 12:32

Real Madrid ka zhvilluar seancën e sotme stërvitore.

Por, në të nuk mori pjesë sulmuesi Karim Benzema.

Ylli francez mbeti në palestër duke bërë ushtrime tjera, shkruan e përditshmja sportive madrilene “AS”.

Benzema thuhet se nuk është në gjendje të mirë fizike, përcjell “Lajmi.net”.

Por, paraqitja e tij në ndeshjen e ardhshme në La Ligë është në dyshim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.