Real Madrid – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Real Madridi dhe Atletico Madridi do të luajnë sonte në ndeshjen e parë të Superkupën e Spanjës.

Sport

19/08/2014 23:35

Real Madridi dhe Atletico Madridi i kanë publikuar formacionet zyrtare, me të cilat do ta nisin ndeshjen e sontme të Superkupës së Spanjës.

Formacionet zyrtare

Real Madrid: Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Kroos, Modric; Cristiano, Bale e Benzema

Atletico Madrid: Moyà; Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira; Gabi, Mario, Saúl, Koke; Raúl García e Mandzukic