Real Madrid – Atletico Madrid, formacionet (FOTO)

Real Madrid dhe Atletico Madrid ndeshen sonte në Santiago Bernabeu në ndeshjen e kthimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Sport

22/04/2015 09:45

Real Madrid me shumë mungesa e pret sonte Atletico Madridin në Santiago Bernabeu në kërkim të kualifikimit për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Marcelo është i suspenduar kurse Gareth Bale, Luka Modric e Karim Benzema do të mungojnë për shkak të lëndimeve.

Sipas mediave spanjolle, këto pritet të jenë formacionet e mundshme të skuadrave.