Rashford te Reali, Isco te Manchester United?

Manchester United dhe Real Madrid mund të arrijnë një marrëveshje të madhe në afatin kalimtar të verës.

Lajme

01/04/2018 21:22

Këto dy skuadra mund të arrijnë marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve.

Mediet në Angli shkruajnë se Manchester United mund t’i ofrojë Real Madridit shërbimet e Marcus Rashford, në këmbim të Iscos.

Pritet të shihet pas përfundimit të sezonit nëse këto dy skuadra do të ndërmarrin hapa konkret./Lajmi.net/