Ramos në probleme me Realin

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos nuk po mundet asesi të arrijë një marrëveshje me drejtuesit e Los Blancos për të rinovuar kontratën me skuadrën e tij.

Sport

09/06/2015 22:04

Sergio Ramos asesi të arrijë një marrëveshje me drejtuesit e Realit për të rinovuar kontratën e tij me Los Blancos.

Lucas Navarrete raporton se Real i ofron Ramosit plotë tetë milionë euro në vit.

Sidoqoftë, spanjolli nuk është i lumtur me këtë ofertë dhe kërkon hiç më pak se 12 milionë euro në sezon.