Qindra njerëz në varrimin e Albert Krasniqit, që u vra mbrëmë nga babai i tij

14:55 | 28 Janar 2021

Ka nisur ceremonia e varrimit të Albert Krasniqit, i cili u vra dje në Prishtinë nga babai i tij.

Në ceromoninë e varrimit po marrin pjesë qindra persona, të afërm dhe familjarë të Krasniqit, shkruan lajmi.net.

Krasniqi u qëllua dje për vdekje me armë zjarri nga babai i tij për arsye deri më tani të pakonfirmuara.

Viktima ishte i njohur për publikun sidomos nga komuniteti i biznesit dhe i shoubizit. /Lajmi.net/