Qeveria miratoi emrat e anëtarëve të bordit të PTK-së – Lajmi.net
Qeveria miratoi emrat e anëtarëve të bordit të PTK-së
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 13:03, 29 March 2018
Qeveria e Kosovës ka miratuar anëtarët e Bordit të ri të  Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Miratimi i tyre është bërë në mbledhjen e mbajtur të enjten.

Anëtarët e bordit të miratuar nga Qeveria janë: Besa Shatri, Skënder Hoti, Osman Ejupi, Sead Ujkani, Suzana Andjelkovic, Filip Krasniq./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO