Qesharake: Transmetuesi ia ngatërron logon Dritës me të skuadrës së njohur evropiane – Lajmi.net
Qesharake: Transmetuesi ia ngatërron logon Dritës me të skuadrës së njohur evropiane
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:56, 29 June 2018
Skuadra kampione e Kosovës është duke e zhvilluar ndeshjen parakualifikuese për Ligën e Kampionëve ndaj Lincoln në Gjibraltar.

Gjilanasit e kanë nisur mirë takimin duke kaluar në epërsi që në minutën e 2’, përmes Liridonit Lecit.

Një detaj interesant që kanë vërejtur të gjithë nga kjo ndeshje, është gabimi që ka bërë transmetuesi me logon e Dritës.

 

Skuadra e Dritës është prezantuar nga transmetuesi me logon e skuadrës zvicerane, FC Luzern./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO