Puntorja e hotelit lufton me burrin e armatosur për pesë minuta të tmerrshëm

Një njeri i armatosur u përpoq të vjedh Woodspring Suites në Davie, Florida.

Fun

04/01/2019 12:56

Ai kërceu mbi banakun dhe u përpoq të detyronte një punonjës për të hapur kutinë e sigurisë dhe të marrë paratë transmeton lajmi.net.

Për fat të mirë, kur një mysafir erdhi në holl, i dyshuari u largua me duar të zbrazëta. /Lajmi.net/