Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia – Lajmi.net
Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:45, 15 April 2018
Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23- vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte një sekret të tmerrshëm. 

Sipas Huffington Post Canada, gruaja u deklarua fajtore për vdekjen e vajzës së saj dy vjeçare.

Fillimisht gruaja kishte thënë se vajza kishte vdekur pasi ishte mbytur me një copë banane. Në muajin dhjetor ajo i dha lamtumirën e fundit të bijës, duke u shprehur e hidhëruar ashtu si çdo nënë në një moment të tillë.

Por pas një sërë fotografish të përpunuara ku shihej me vajzën e vdekur, hetuesit zbuluan se ajo dhe partneri i saj Zachary Keefer, 32 vjeç, ishin përgjegjës për vdekjen e vogëlushes.

Fajësia e tyre u provua nga analizat ne trupin e Macy, ku kishte shenja dëmtimesh. Jeanie përmes publikimit të fotografive të montuara, synonte të fshihte vrasjen.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO