Publikohen emrat dhe shtetësia e të vdekurve në Stamboll (Foto)

Deri me tash zyrtarisht është njoftuar se numri i të vrarëve ka shkuar mbi 50 persona, kurse ende mbesin të tjerë të plagosur.

Bota

29/06/2016 12:12

Lajmet e fundit nga Stambolli flasin për tre sulmues vetëvrasës të cilët kanë shpërthyer eksplozivët në aeroportin “Ataturk”. Po ashtu, raportohet se ata ishin të armatosur edhe me armë automatike, transmeton lajmi.net.

Tani janë publikuar emrat e dhe shtetësia e të vdekurve nga sulmi në aeroport. /lajmi.net