PSG publikon listën ndaj Man Cityt, ftohet për herë të parë Ramos

11:25 | 23 Nentor 2021

PSG ka bërë publike listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e radhës në shtëpi ndaj Manchester Cityt.

“Parisienët” me një fitore në “Parkun e Princave” do kualifikoheshin në fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Mauricio Pochettino ka publkuar listën e të ftuarve, ku për herë të parë është ftuar mbrojtësi Sergio Ramos.

Lista e plotë:

Navas, Hakimi, Kimpembe, Ramos, Marquinhos, Verratti, Mbappe, Paredes, Icardi, Neymar, Di Maria, Pereira, Dagba, Ëijnaldum, Herrera, Diallo, Kehrer, Mendes, Gueye, Dina-Ebimbe, Messi, Franchi, Donnarumma.

Ndeshja mes PSG-së dhe Man Cityt zhvillohet nesër me fillim nga ora 21:00./Lajmi.net/