Prishtinë: Arrestohet i dyshuari për trafikim me njerëz dhe dhunim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshimtë në Prishtinë.

Lajme

12/05/2022 08:34

I njëjti ishte i dyshuar për trafikim me njerëz dhe dhunim.

Gjatë kontrollit të banesës së tij është gjetur dhe konfiskuar një karikatorë i armës me 15 fishekë dhe një gëzhojë, transmeton lajmi.net.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/