Prishtinasi sulmon motrën e tij, arrestohet

Një person është arrestuar Prishtinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e vet.

Lajme

30/01/2016 16:16

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./ Lajmi.net