Presion me këngë të re (VIDEO-PREMIERË)

Rep artisti Presion vetëm para pak minutash solli në treg këngën e tij më të re. Kënga titullohet  ‘S/O to my City’ dhe është në bashkëpunim me B52,  Phenom dhe Jetonin...

ShowBiz

23/01/2015 20:17

Reperi i njohur nga Shqipëria Presion sapo lansoi këngën e tij më të re.

Ka disa kohë që ka treguar se po punon në risi, ndërsa sot kjo edhe u publikua. Kënga titullohet ‘S/O To my City’ dhe është në bashkëpunim me B52, Phenom dhe Jetonin. Transmeton lajmi.net