Presidenti Thaçi duket i relaksuar duke ushtruar në palestër – Lajmi.net
Presidenti Thaçi duket i relaksuar duke ushtruar në palestër
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:52, 11 September 2018
Presidenti i Kosovës siç duket edhe përkrah angazhimit të tij në politikë, nuk e lë anash as formen e tij fizike.

Nuk është kjo hera e parë që Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është parë në palestër dhe kjo tregon që ai i kushton rëndësi të madhe edhe formes fizike dhe shëndetit, transmeton lajmi.net.

Krahas angazhimeve të tij në politikë të shtuara dhe me shumë tensione sidomos në kohën e fundit, ai në fund të ditës relaksohet në palestër.

Edhe sonte ka rrjedhur një fotografi në rrjetet sociale ku Presidenti Thaçi shihet mjaft i relaksuar duke ushtruar./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO