Premierë: Vjen ‘A t’merr malli’ nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son (Video)

Sapo është publikuar projekt i përbashkët nga Genc Prelvukaj dhe Lyricalson.

ShowBiz

18/12/2016 18:27

‘A tmerr malli’ mban titullin kënga për tekstin e të cilës janë kujdesur vetë ata, shkruan lajmi.net

Kjo këngë vjen me videokip të cilin e kanë realizur Black Fish Ent, ndërsa menjëherë pas publikimit ka filluar të pëlqehet nga fansat e dyshes./lajmi.net

YouTube player