PREMIERË: Fifi publikon këngën e re ‘Habibi’, në duet me marokenen Lamar – Lajmi.net
PREMIERË: Fifi publikon këngën e re ‘Habibi’, në duet me marokenen Lamar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:42, 21 August 2018
Këngëtarja Fifi sapo e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Pas suksesit të dy këngëve me titull ‘Nanush’ ajo ka zgjedhur të vijë me një duet, shkruan lajmi.net

‘Habibi’ titullohet kënga në bashkëpunim me këngëtaren marokene, Lamar, projekt ky i cili në minutat e parë të publikimit ka filluar të pëlqehet dhe shpërndahet nga fansat.

Kënga u punua nga Max Audio, me tekst të të dya këngëtareve ndërsa me muzikë është marrë Apollo.

‘Habibi’ vjen e realizuar edhe me videoklip./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO