PREMIERË: Arilena publikon këngën “Im Sorry” (Video)

Këngëtarja Arilena Ara ditë më parë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me titull “Im Sorry” që në shqip do të thotë “Më fal”.

ShowBiz

24/08/2017 20:16

Me këtë këngë, Arilena pritet të debutojë fuqishëm në tregun ndërkomëtar, shkruan lajmi.net.

Meqenëse kënga “Nëntori” ishte e lansuar vetëm në versionin audio, kësaj radhe Arilena e sjell edhe në versionin video dhe atë në gjuhën angleze, duke e titulluar “Im Sorry Nëntori”.

Në këtë videoklip të cilin mund ta dëgjoni më poshtë, Arilena vjen e veçantë si zakonisht. /Lajmi.net/

YouTube player