Prekëse: Kërceu nga një shkëmb me foshnjën në duar, këto janë fjalët e fundit të nënës

19:33 | 22 Maj 2019

Një nënë gjermane, e cila u hodh nga një shkëmb me vajzën e saj dyvjeçare në duar, bëri një postim prekës para se të vetëvritej.

Trupat e Tanja Ludwig, 33 vjeç dhe vajza e saj, Tilly, u gjetën në fund të një shkëmbi poshtë zonës turistike Robertson Lookout në Kejra, pranë Wollongong, natën e së martës, transmeton lajmi.net.

Në një nga postimet e saj të fundit të rrjeteve sociale, zonja Ludwig ndau një mesazh për njerëzit që vuajnë me probleme të shëndetit mendor.

“Është e kuptueshme që nganjëherë të mos jesh mirë. Të gjithë ne kemi nevojë për mbështetje nganjëherë”, postoi e ndjera në Facebook, së bashku me numrat e telefonit që ofrojnë mbështetje dhe këshillim. /Lajmi.net/

'It's OK not to be OK. We all need support sometimes,' Ms Ludwig posted to Facebook, alongside phone numbers offering support and counselling