Prekëse, burri e risjellë në jetë qenin e vogël (VIDEO)

Ky është një moment emocionues kur një burrë e risjellë në jetë një qen i cili gjendej pa shenja jete. E gjitha ndodhi kur burri përdori procesin reanimim kardiopulmonar.

Fun

17/10/2015 17:18

Qeni i cili gjendej i shtrirë në tokë ishte pa shenja jete  derisa një person gjysmë i zhveshur mori atë në dorë dhe filloi të pompoj gjoksin e tij, shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Pas disa tentimeve, qeni shihet se si vije në jetë.

YouTube player